NASZE JACHTY

Jachty w naszej flocie pochodzą od renomowanych firm armatorskich. Pływamy na jednostkach nowoczesnych, nie starszych niż 5 lat.
Wszystkie posiadają niezbędne przeglądy techniczne, ubezpieczenia i karty dopuszczenia do żeglowania. Posiadają nowoczesne systemy łączności i nawigacji GPS.
Wszystkie jachty są nowoczesnymi konstrukcjami w których bezpieczeństwo i komfort żeglowania są priorytetowe.


 

BAVARIA 44/46/48

Jedna z najbardziej udanych konstrukcji morskich jachtów turystycznych.
 Idealna na wakacyjne wyprawy. Bezpieczna, stabilna i wygodna - ułatwia morskie życie. Do tego przestronny salon z aneksem kuchennym. Dwie toalety i prysznice. Jacht oferuje bezpieczeństwo i komfort żeglugi. Bardzo łatwa w prowadzeniu, co pozwala nawet niedoświadczonemu uczestnikowi zostać kapitanem  i objąć ster oraz ustawić żagle.
Jacht przeznaczony dla 6-8 osób (+skipper).


 

Beneteau Oceanis 58

Przepiękny luksusowy jacht żaglowy. Zapewnia bezpieczeństwo, olbrzymi komfort
i prestiż żeglowania. To już jacht rodem z XXI wieku. 
Wyposażony jest
w najnowocześniejsze sprzęty nawigacyjne, wyposażenie salonowe wysokiego standardu w tym: klimatyzacja, internet na morzu, generator własnego prądu 220V, ogrzewane, TV DVD, FM radio, mikrofalówka, piekarnik w kuchence, kostkarka do lodu, expres do kawy. 

Doskonały w prowadzeniu. Duża powierzchnia żagli pozwalają rozwinąć odpowiednie prędkości nawet przy słabym wietrze. Małe zanurzenie umożliwia kotwiczenie blisko brzegu.  Jest to luksusowy hotel na morzu.

Zabiera na pokład 12-14 osób (+skipper)


 

ELAN Impression 50

Opracowany i przygotowany dla zapewnienia najwyższego komfortu załodze podczas długich rejsów. Majestatyczny. Niezwykle szybki i zwrotny - doskonały na długie przebiegi pomiędzy postojami. Wygodny na morzu i dumnie prezentujący się n każdej marinie. Jacht ma 15 metrów długości i może przyjąć na pokład 12 osób oferując wysoki standard pobytu. ELAN nie uznaje kompromisów, liczy się bezpieczeństwo i wygoda.


 

KATAMARANY
Lagoon 380
 jest najczęściej kupowanym katamaranem na świecie. Oferuje gościom komfort, przestrzeń i pełną swobodę. Perfekcyjnie zaplanowana konstrukcja z szerokim kokpitem z dużym stołem i wygodnymi kanapami, gwarantują wypoczynek na najwyższym możliwym poziomie. Znajdujący się na górnym pokładzie salon z kuchnią jest idealnie doświetlony dzięki panoramicznym oknom, a możliwość otwarcia przesuwanych drzwi pomiędzy kokpitem i salonem daje okazałą, otwartą przestrzeń.

Lagoon 450 to ultranowoczesny katamaran, jednostka najlepsza w swojej klasie, bijąca rekordy popularności wśród klientów zarówno indywidualnych, jak i firm czarterowych na całym świecie. Jest bardzo wygodny i przestronny. Posiada niezwykle nowoczesną sylwetkę, przepiękny design, materiały wykończenia wnętrza, utrzymane w jasnych tonacjach, zostały dobrane, tak aby nadać świeżości i witalności. Ten katamaran polecamy do żeglowania rekreacyjnego, rodzinnego (również z dziećmi), głównie z uwagi na wyposażenie poprawiające komfort żeglugi i przyjemność z mieszkania na pokładzie jachtu.

Przeznaczony dla komfortowego podróżowania 8 osób nie licząc załogi.

 

JEDNOSTKI KLASY VIP PREMIUM

 

JACHT MOTOROWY FERRETTI 680

Piękny, luksusowy, pełen prestiżu i pasji. Połączenie piękna i eleganckiego wnętrza z rasową, sportową sylwetką. Jach ten posiada 2 silniki po 1200 KM – co zapewnia niesamowite przeżycia..
Podróż tym luksusowym jachtem, zabierze Cię do krainy marzeń. Wszędzie tam, gdzie będziesz się cieszyć swoimi wspaniałymi wakacjami w tym pływającym hotelu o sportowym zacięciu.
Najwyższy standard wykończenia wnętrz jachtu i jego wyposażenia.

Jacht dostępny wyłącznie na wcześniejsze zamówienie.


BAVARIA CRUISER C50/2018

Jacht o długości 15,39 m i szerokości aż 5 m, gwarantuje największą w klasie przestrzeń na pokładzie Posiada 5 kabin dwuosobowych dla pasażerów oraz  
3 łazienki. Konstrukcja stanowi niezwykle jasną dużą przestrzeń mieszkalną. Opuszczana elektrycznie platforma kąpielowa, garaż na ponton, ogrzewanie, to podstawy komfortu. Muzyka zarządzana jest przez najwyższej klasy zestaw audio-video Fusion, w mesie lodówka, zamrażarka, w kabinach wejścia USB, światła LED i „dyskretne” nastrojowe oświetlenie.

Jacht zarządzany jest z panelu dotykowego, z którego można kontrolować światła, zbiorniki, akumulatory, ogrzewanie, muzykę, windę kotwiczną; można to robić zdalnie ze smartfonu czy tableta. Dwa żagle rolowane, o największej powierzchni w klasie (130m2), powodują świetne osiągi, łatwość obsługi, do tego jacht wspomaga 80 konny silnik i ster strumieniowy ułatwiający manewry portowe.


Żeglowanie z nami jest bezpieczne - nie musisz nawet umieć pływać.

Jachty na których pływamy są niezatapialne i doskonale wyposażone. To wyłącznie jednostki oceaniczne. Oferujemy najwyższy standard. Jachty są przed każdym rejsem dokładnie sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa, bezawaryjności, stanu technicznego – niczego nie zostawiamy przypadkowi. Posiadamy pełne ubezpieczenia wymagane w ruchu morskim. Trasy są doskonale ułożone z uwzględnieniem warunków morza, pogody, możliwości uczestników. Na naszych trasach nie ma ruchu handlowego lub wojskowego, zawsze jesteśmy w pewnej bliskości do stałego lądu. Istotne jest również zapewnienie komfortu uczestników. Na naszych trasach nie kiwa i nie buja (może trochę). Wystarczy chęć przeżycia przygody, podczas której odkryjesz ukryte moce swojego charakteru, przełamiesz strach przed nowym i doświadczysz niesamowitych wrażeń. Każdy z jachtów jest doskonale przygotowany do rejsu. Obowiązkowo posiada kamizelki i koła ratunkowe, system pierwszej pomocy, nowoczesne systemy nawigacyjne. Bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu. Nasza załoga to doświadczeni, wykwalifikowani kapitanowie i skipperzy morscy, perfekcyjnie znający akwen. Posiadamy certyfikaty PZŻ, RYA, ISSA oraz uprawnienia chorwackiego urzędu morskiego.

Jako jedyni na wodach Chorwacji posiadamy bazę i zaplecze logistyczne wspierające nasze rejsy. Dysponujemy flotą nowoczesnych jednostek.  Jesteśmy w pełni niezależni i możemy poprowadzić rejs dla stu osób na 10-12 jachtach  jednocześnie.