KUPNO JACHTU

Decyzja o kupnie jachtu jest dużym wydarzeniem - o wiele większym niż kupno nawet najbardziej luksusowego samochodu. 
Dobór właściwej jednostki nie może być przypadkowy i nie ma w nim miejsca na błędy lub niedociągnięcia. Sam proces konfiguracji jednostki, wyposażenia, konfiguracji systemów pokładowych, ożaglowania i takielunku czy silników wymaga doświadczenia i wiedzy.  Jako doświadczeni żeglarze i motorowodniacy doradzamy i pomagamy w zakupie jachtów żaglowych i motorowych oraz katamaranów.

Współpracujemy z najlepszymi, prestiżowymi stoczniami i armatorami. W każdym przypadku precyzyjnie dobierzemy jednostkę tak, aby spełniała Państwa oczekiwania. Z naszej strony oferujemy kompleksowe usługi związane z czarterem, zabezpieczeniem jachtu, rozliczeniem portowym na okres przechowania w suchym doku, ubezpieczeniem i okresowym przeglądem.

Jacht na wyłączność - możemy Państwu zaoferować nowy jacht pod państwa zamówienie lub jednostkę używaną. Używaną nie znaczy gorszą.
Ze względu na wysoką indywidualność każde zlecenie jest dla nas odrębne. Aby przygotować trafną ofertę, musimy poznać Wasze oczekiwania i przeznaczenie jachtu.

Zakup jachtu jako inwestycja - Jacht zarówno żaglowy jak i motorowy jest bardzo dobrą lokatą kapitału. Nie traci na wartości jak to jest w przypadku samochodów. Wartość nie spada więcej jak 10-15% na pięć lat. Jacht jest Waszą własnością i do Waszej dyspozycji w określonych terminach. Poza nimi pływa
i zarabia na swoje utrzymanie, generując dodatkowo zysk na poziomie 8-10% rocznie. Oferujemy zakup katamaranu LAGOON 42 S w bardzo atrakcyjnej cenie.
jest to nowa jednostka wodowana w lutym 2018 r.

Lagoon42_Brochure (1).pdf