LUKSUS RELAKS WYPOCZYNEK W RAJU

SESZELE

Perła oceanu. Wyśniony cel żeglarskich wypraw. Położone są na środku Oceanu Indyjskiego na wschód od Madagaskaru. Jedno z ostatnich niekomercyjnych miejsc na świecie, gdzie nie ma tłumów. Unikalna flora i fauna, bajeczne wyspy
z białym piaskiem koralowym na plaży. Chłonąć przyrodę, napawać oczy widokami i odpoczywać  - takie właśnie są Seszele.

Seszele to raj dla fanów nurkowania, aktywnych sportów, a także dla tych, którzy uwielbiają kąpiele słoneczne, błogie lenistwo i wyzwania kulinarne. Niegdyś schronienie piratów, teraz jedno z najpiękniejszych miejsc, prawdziwy rajski ogród. Seszele to jedyne granitowe wyspy na świecie pamiętające początki powstania kontynentów. Tutaj pomieszkuje Brad Pit, a księżna Kate spędziła miesiąc miodowy.
Duży katamaran premium z własną odsalarką wody, generatorem prądu dają pełną niezależność. Jeśli zachwyci Cię jakieś miejsce można się zatrzymać na dowolny czas. Dla grup 8 i 10 osobowych istnieje możliwość przygotowania rejsu
w dowolnym terminie i ilości dni. Rejsy nie muszą się zaczynać w sobotę. Można je dopasować do terminu, na który będziemy mieli bilety lotnicze.

MALEDIWY

Jedno z najpiękniejszych miejsc na Oceanie Indyjskim. Wyspy są znane
z piaszczystych plaż, otoczonych zielonymi palmami, które otacza najczystsza
i najbardziej błękitna woda, jaką można sobie wyobrazić. Rejon ten obejmuje prawie 1 200 wysp z piaszczystymi plażami. Malediwy to tropikalny raj 
w którym ciepły klimat trwa cały rok. Ten wyspiarski kraj leży blisko równika. Ze względu na klimat i charakter można po nich żeglować przez cały rok. 
My polecamy okres pomiędzy listopadem a kwietniem. W tym okresie powiewa suchy monsun i odpady są znikome, a warunki wietrzne doskonałe do spokojnego żeglowania. Średnia temperatura powietrza waha się między 26 a 31°C przez cały rok, a temperatura oceanu wynosi około 28°C.

Malediwy wznoszą się na dwa metry ponad powierzchnią morza. Globalne ocieplenie i podnoszący się poziom oceanu grożą całkowitym zalaniem. Tym bardziej nie warto odkładać decyzji i spędzić z nami tydzień na Malediwach.

 
 


DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW

Możemy przygotować dla Państwa najbardziej wysmakowany rejs.
Niezależnie czy będą to regaty sportowe, czy wycieczka morska. Zapewnimy atrakcje na morzu i na lądzie.
Ekskluzywną kuchnię, serwis pokładowy i najwyższej klasy jachty.  Wy określacie profil, my realizujemy. 

 Jest to oferta na specjalne zamówienie i aby ją profesjonalnie przygotować prosimy o zgłoszenie na 6 miesięcy przed planowaną datą.


Zapytaj o ofertę Malediwy/Seszele 2018/2019