REJS Z NAMI 
LUKSUS - RELAKS - WYPOCZYNEK W RAJU


Niezależnie czy impreza firmowa, event dla Twoich klientów, spotkanie biznesowe,  
każdy rejs z nami jest precyzyjnie przygotowany dla uczestników i jego charakteru.

CHORWACJA

Chorwacja to kraj, który nigdy się nie znudzi. Jego kolory, zapachy i smaki są ponadwymiarowe. Chorwacja mimo, że bardzo znana, nadal skrywa wiele tajemnic. Chcę Ciebie nimi zaczarować. Żeglując z nami znajdziesz odpowiedź dlaczego 40% światowego żeglarstwa morskiego jest właśnie na jej wodach. Podczas wyprawy odwiedzisz miejsca nieznane i magiczne, a dostępne tylko od strony morza. Nie jesteś żeglarzem? Nigdy nie pływałeś jachtem? Nic nie szkodzi. Z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie.
Chorwacja ma ponad 1700 wysp z czego zamieszkanych jest ok. 80. Do wszystkich można dotrzeć jachtem. Dlatego nazywana jest "Karaibami Europy". Dzięki swojemu niepowtarzalnemu wybrzeżu, niezliczonej ilości zatoczek jest prawdziwym żeglarskim rajem. Lazurowe morze zaprasza do kąpieli, promienie słońca do wspólnego plażowania. Bez wielkich wiatrów i fal jest idealnym miejscem na żeglowanie. Chorwacja jako jedyny kraj z basenu morza śródziemnego jest uhonorowana "Błękitną Flagą", która oznacza krystalicznie czystą wodę wzdłuż całego wybrzeża. Całość dopełniają fantastyczne krajobrazy, śródziemnomorska kuchnia w otoczeniu domowych winnic, oliwnych gajów
i figowców.

SESZELE

Perła oceanu. Wyśniony cel żeglarskich wypraw. Położone są na środku Oceanu Indyjskiego na wschód od Madagaskaru. Jedno z ostatnich niekomercyjnych miejsc na świecie, gdzie nie ma tłumów. Unikalna flora i fauna, bajeczne wyspy
z białym piaskiem koralowym na plaży. Chłonąć przyrodę, napawać oczy widokami i odpoczywać  - takie właśnie są Seszele.

Seszele to raj dla fanów nurkowania, aktywnych sportów, a także dla tych, którzy uwielbiają kąpiele słoneczne, błogie lenistwo i wyzwania kulinarne. Niegdyś schronienie piratów, teraz jedno z najpiękniejszych miejsc, prawdziwy rajski ogród. Seszele to jedyne granitowe wyspy na świecie pamiętające początki powstania kontynentów. Tutaj pomieszkuje Brad Pit, a księżna Kate spędziła miesiąc miodowy.
Duży katamaran premium z własną odsalarką wody, generatorem prądu dają pełną niezależność. Jeśli zachwyci Cię jakieś miejsce można się zatrzymać na dowolny czas. Dla grup 8 i 10 osobowych istnieje możliwość przygotowania rejsu
w dowolnym terminie i ilości dni. Rejsy nie muszą się zaczynać w sobotę. Można je dopasować do terminu, na który będziemy mieli bilety lotnicze.

MALEDIWY

Jedno z najpiękniejszych miejsc na Oceanie Indyjskim. Wyspy są znane
z piaszczystych plaż, otoczonych zielonymi palmami, które otacza najczystsza
i najbardziej błękitna woda, jaką można sobie wyobrazić. Rejon ten obejmuje prawie 1 200 wysp z piaszczystymi plażami. Malediwy to tropikalny raj 
w którym ciepły klimat trwa cały rok. Ten wyspiarski kraj leży blisko równika. Ze względu na klimat i charakter można po nich żeglować przez cały rok. 
My polecamy okres pomiędzy listopadem a kwietniem. W tym okresie powiewa suchy monsun i odpady są znikome, a warunki wietrzne doskonałe do spokojnego żeglowania. Średnia temperatura powietrza waha się między 26 a 31°C przez cały rok, a temperatura oceanu wynosi około 28°C.

Malediwy wznoszą się na dwa metry ponad powierzchnią morza. Globalne ocieplenie i podnoszący się poziom oceanu grożą całkowitym zalaniem. Tym bardziej nie warto odkładać decyzji i spędzić z nami tydzień na Malediwach.