PODRÓŻE EGZOTYCZNE I REJSY VIP

SESZELE

Perła oceanu. Wyśniony cel żeglarskich wypraw. Położone są na środku Oceanu Indyjskiego na wschód od Madagaskaru. Jedno z ostatnich niekomercyjnych miejsc na świecie, gdzie nie ma tłumów. Unikalna flora i fauna, bajeczne wyspy
z białym piaskiem koralowym na plaży. Chłonąć przyrodę, napawać oczy widokami i odpoczywać  - takie właśnie są Seszele.

Seszele to raj dla fanów nurkowania, aktywnych sportów, a także dla tych, którzy uwielbiają kąpiele słoneczne, błogie lenistwo i wyzwania kulinarne. Niegdyś schronienie piratów, teraz jedno z najpiękniejszych miejsc, prawdziwy rajski ogród. Seszele to jedyne granitowe wyspy na świecie pamiętające początki powstania kontynentów. Tutaj pomieszkuje Brad Pit, a księżna Kate spędziła miesiąc miodowy.
Duży katamaran premium z własną odsalarką wody, generatorem prądu dają pełną niezależność. Jeśli zachwyci Cię jakieś miejsce można się zatrzymać na dowolny czas. Dla grup 8 i 10 osobowych istnieje możliwość przygotowania rejsu
w dowolnym terminie i ilości dni. Rejsy nie muszą się zaczynać w sobotę. Można je dopasować do terminu, na który będziemy mieli bilety lotnicze.

TAJLANDIA

Krainę Uśmiechu jak nazywa się Tajlandię, dzięki wiecznie uśmiechniętym mieszkańców – do jej południowej części - wyspy Phuket, która zauroczy każdego swoim tropikalnym bogactwem natury, barw i kształtów, kultury, smaków i aromatów. Bajkowa sceneria z wapiennymi szczytami, dziewiczymi białymi plażami, rafy koralowe, parki wodne, kolorowe gatunki ptaków sprawiają, że czujemy się przeniesieni w świat niezwykłe odprężający, urzekający, błogi z bardzo dobrymi warunkami do nurkowania i snoorkowania. 

Sezon w Tajlandii przypada na miesiąc koniec listopada, listopad, grudzień, styczeń, luty i marzec. Najlepszym czasem na żeglowanie jest luty i marzec.
Monsuny zaczynają wiać w lipcu i kończą się w listopadzie - jest to pora deszczowa. Od listopada do połowy lutego przypada pora sucha, a najwyższe temperatury notuje się od marca do czerwca.

Aktualnie wszystkie miejsca na rejsy w Tajlandii są zarezerwowane.

 
 


 

DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW

Możemy przygotować dla Państwa najbardziej wysmakowany rejs.
Niezależnie czy będą to regaty sportowe, czy wycieczka morska. Zapewnimy atrakcje na morzu i na lądzie.
Ekskluzywną kuchnię, serwis pokładowy i najwyższej klasy jachty.  Wy określacie profil, my realizujemy. 

 Jest to oferta na specjalne zamówienie i aby ją profesjonalnie przygotować prosimy o zgłoszenie na 6 miesięcy przed planowaną datą.